PORTBAGAJLAR / Excellence XT
Excellence XT

 

ÖZELLİKLER

Yumuşak açma-kapama: Portbagaj içinde bulunan askı sayesinde, özellikle yüksek araçlarda kapağın kapanması daha kolay olup, kutunun dışında yer alan özel tutma yerleri ile kapağın yumuşak bir şekilde açılması sağlanır.

Power-Click: Yeni Power-Click tekniğinde, tek elinizle portbagajın içindeki kapak "click" sesi duyulana kadar sıkıştırılır. Böylece portbagajın altındaki kancalar taşıyıcı barı sıkar ve portbagaj montajı tamamlanmış olur. Bu sistem sayesinde kancalar taşıyıcı bar üzerinde kendini ortalayarak maksimum güvenlik ve dengeyi sağlar.

Thule Diffuser Teknoloji: Diffuser teknolojisi ile portbagajın aero-dinamik yapısı, üzerindeki hava kanalları sayesinde hava geçirgenliğini, rüzgar sesini ve vibrasyonları minimize eder.

Dual-Side: Portbagajın montesinde, demontesinde ve eşya yüklenmesinde kolaylık sağlayan bu sistem sayesinde, kutunun kapağı sağdan ve soldan her iki tarafa doğru da açılabilir.

Özel Koruma: Portbagaj ile birlikte verilen özel kılıfı sayesinde depolama esnasında kutunun çizilmesi ve toz tutması engellenir, böylece rengi ve parlaklığı korunur.

Zemin Kaplama: Portbagajın iç taban yüzeyinde kaymayı engelleyici "mat" yerleştirilmiştir.

TEKNİK BİLGİLER

Excellence XT

Ölçüler(cm)

218 x 94 x 40

İç Ölçüler(cm)

205 x 85

Ağırlık(kg)

26

Hacim(lt)

520

Max.Yük Kapasitesi(kg)

75

Max.Kayak veya Snowboard Taşıma Kapasitesi

6-8*

Montaj Sistemi

Power-Click

Açma-Kapama

Dual-Side(Çift Taraflı)

Dual-Force

+

Kayışlar

+

Merkezi Kilitleme

+

Alüminyum Taşıyıcıya(Aero Bar) Montajı

+

Çelik Taşıyıcıya(Square Bar) Montajı

+

TÜV/GS Onayı

+

Renk

Çift renk- Parlak siyah/ Metalik titan gri

Diğer Uygulamalar

*Carving Kayak-Max.Uzunluk 200cm