İNOVASYON

 

ÖZEL MONTAJ MÜHENDİSLİKLERİ           

" Smart Solutions " Akıllı montaj çözümlerimizin arkasında yatan felsefe, aracınıza kolay monte edilebilen ve istediğiniz an sökülüp-takılabilen taşıyıcılar yapmaktır. Bunun için Marka, Model ve Model Yılına göre araca özel ölçümlerin yapıldığı bir çalışmayı takiben, yine her araca özel mükemmel uyum sağlayan bir montaj kiti oluşturulur. Böylece araca özel montaj kiti alarak hızlı ve kolay kuruluma sahip olursunuz.  

TASARIMDA İNOVASYON             

 
Thule olarak sadece ürün üretmeyiz, daha iyisini üretiriz. Müşterilerimizle aynı ortak tutku ve aktif yaşam tarzını paylaşarak beklentilerini keşfederiz. Detaylardaki sorunları çözmek için daima yeni teknolojiler, tasarım çözümleri gibi yaratıcı yollar kullanırız. Böylece ürünlerin taşınması, montajı ve kullanımının daha pratik olmasını sağlarız. Hedefimiz, müşterilerimize sürekli daha iyi ürünler sunmak ve daha iyi deneyimler yaşatmaktır.

KALİTE TEST MERKEZİ               

 
Thule ürün stratejisinin temel taşlarından biri güvenliktir. Bir ürünün yüksek malzeme dayanıklılığı ve kalitesi önemli olmakla birlikte güvenlik en önde gelen unsurudur. Bu yüzden farklı coğrafyalarda, üç ayrı Kalite Test Merkezimiz mevcuttur. Ürünlerimizi, zorlu koşullarda yoğun ve hassas testler yaparak Uluslararası Standart Ölçümlerin üzerinde test ederiz.

ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME                   

   
Akıllı çözümler yaratmak, Araştırma ve Geliştirme çalışmaları için çok zaman harcamak anlamına gelir. Ürün yöneticilerimiz sürekli olarak potansiyel yeni tasarımları bulmak ve mevcut olanı geliştirmek için tüketici talep ve kullanım alışkanlıklarıyla ilgili araştırmalar yapar. Bu araştırma grupları son kullanıcıların garanti talepleri, şikayetleri, müşteri anketleri ve aktif yaşam tarzlarını inceler. Buradan gelen rafine bilgiler, Thule tasarım ve teknolojilerinin gelişiminden müşterilerimizin maksimum fayda elde etmesini sağlar.